Zadar noclegi - apartamenty i domy wakacyjne

Zabytkowe miasto Zadar jest bramą do regionu Dalmacji. Miasto liczące prawie 80.000 mieszkańców oferuje idealne połączenie zwiedzania z wypoczynkiem. Spacer po starym mieście jest jak podróż w czasie przez różne epoki ekscytującej historii 3000. lat. Pozostałości rzymskich budowli, starożytne średniowieczne mury miejskie i bramy, nowoczesne zabytki na północnym krańcu półwyspu - to tylko kilka przystanków podczas spaceru. Na urlopowiczów czekają piękne plaże i urokliwe zatoki. Najpopularniejszymi plażami w mieście są piękne kamieniste plaże Borik i Kolovare. Jako punkt wyjścia do spędzenia wakacji na Riwierze polecamy mieszkanie lub dom wakacyjny w sielankowych małych miejscowościach: Bibinje, Sukosan, Petrcane, Diklo, Zaton, Nin lub Privlaka.

 

Chorwacja, Zadar i okolice - apartamenty, domy, domki wakacyjne, także z basenem i blisko plaży

Zadar - loty bezpośrednie

Możesz kupić bilet lotniczy do Zadaru i szybko dotrzeć do swojego mieszkania, apartamentu czy domu wakacyjnego. Proponujemy bezpośrednie loty z Polski. W sezonie samoloty latają z Warszawy, Krakowa i Poznania. Możesz też wybrać lotnisko w Berlinie czy Wiedniu. Znajdziesz tutaj również wiele lotów z 1. przesiadką.

Dodaj nazwę widgetu

Dodaj nazwę widgetu

Loty z Poznania do Chorwacji

Zadar i okolice - kempingi

Zarezerwuj stanowisko kempingowe lub domek, przyczepę czy Mobile Home na pięknie położonych kempingach z pełną infrastrukturą w pobliżu Zadaru:  Kemping Zaton Holiday Resort, Camping Park Soline, Kemping Kozarica, Kemping Oaza Mira.